Dnia 2026-06-24 o godz. 16:21 ~J-23 napisał(a):
> Dnia 2026-06-24 o godz. 13:48 cmpunk napisał(a):
> > Dnia 2026-06-24 o godz. 11:08 ~J-23 napisał(a):
> > > Na forum same 'experty' jeden od geopolityki . drugi od 'plandeki' i dobrali się jak w korcu maku ,....
> > > I tylko parzeć jak na snw 50 PLN śmignie jak kometa - meteor
> > >
> > > HAAHahahahahahaha 'sterta' śmiechu
> >
> > No widzisz scett, są ludzie, którzy rozumieją geopolitykę lepiej, niż lemingi i pisuary :-). W dodatku po kilku dawkach przypominających :-).
>
> ty za to wszystko rozumiesz najlepiej , a w szczególności zawiłosci 'inwestowania' na snw już od ,...... ~20 lat
>
> Ps.
> ktoś tu opisał tj. przewidział wzrost na jednej ze spółek (już zapomniałem na której) ale zaraz jego i mnie szybko usunęli
> A na snw ciągle sprężyna się naciąga ,.... (przed "wybiciem")
Nie rozumiesz, że mamy "Great reset", to nie są i nie będą spokojne czasy, a plandemia będzie odgrywać pierwszoplanową rolę w tym światowym spektaklu.