Dnia 2026-06-22 o godz. 20:10 ~góral napisał(a):
> mi wyszło 4,87 wartość akcji po skupie i umorzeniu 3 mil akcji
> tak trzymać !!!
Póki leszczyna będzie pompować balony produkujące co najwyżej ESPI, i nie ruszy z kopyta plandemia 2.0 (a to już niedługo), to pewnie na tym poziomie się jeszcze pobujamy.