Dnia 2026-06-24 o godz. 13:48 cmpunk napisał(a):
> Dnia 2026-06-24 o godz. 11:08 ~J-23 napisał(a):
> > Na forum same 'experty' jeden od geopolityki . drugi od 'plandeki' i dobrali się jak w korcu maku ,....
> > I tylko parzeć jak na snw 50 PLN śmignie jak kometa - meteor
> >
> > HAAHahahahahahaha 'sterta' śmiechu
>
> No widzisz scett, są ludzie, którzy rozumieją geopolitykę lepiej, niż lemingi i pisuary :-). W dodatku po kilku dawkach przypominających :-).
ty za to wszystko rozumiesz najlepiej , a w szczególności zawiłosci 'inwestowania' na snw już od ,...... ~20 lat
Ps.
ktoś tu opisał tj. przewidział wzrost na jednej ze spółek (już zapomniałem na której) ale zaraz jego i mnie szybko usunęli
A na snw ciągle sprężyna się naciąga ,.... (przed "wybiciem")