Dnia 2026-06-24 o godz. 11:08 ~J-23 napisał(a):
> Na forum same 'experty' jeden od geopolityki . drugi od 'plandeki' i dobrali się jak w korcu maku ,....
> I tylko parzeć jak na snw 50 PLN śmignie jak kometa - meteor
>
> HAAHahahahahahaha 'sterta' śmiechu
No widzisz scett, są ludzie, którzy rozumieją geopolitykę lepiej, niż lemingi i pisuary :-). W dodatku po kilku dawkach przypominających :-).