co do orlenu to myślę, że będą go doić w inny sposób, bo zadłużenie coraz większe a idą wybory w przyszłym roku.
Na szczęście Unimot już ryzyka polityczne ma znane (podatek i akcyza).
Biorąc pod uwagę zysk z paliw w 2025 to wzrost o 20% zysku w 2026 będzie dobrym wynikiem.
Jak znowu poprawią wolumeny sprzedaży paliw to wyniki za 2 i 3 kw. będą bardzo dobre (a nie super dobre).
Wakacje za pasem - bierzmy dywidendę i czas na urlop :-)