Oczywiście chodziło o zmianę trendu na kontraktach na oleju napędowym i innych paliwach.
Wiadomo, że to jest proces, ale już za II kw. będzie widać różnicę w wycenie zapasu.
Ciekawe jak idzie sprzedaż gazu - tutaj podatku od nadmiarowych zysków nie będzie :-)