Forum Jak zacząć inwestować? +Dodaj wątek

Re: sitetalk unaico

Zgłoś do moderatora
Witam,
Znowu zaglądam i mam nadzieję że wiele osób juz przejrzało, Ci bardziej zaangażowani próbuja coś jeszcze ugrać.
Powtórzę jeszcze raz to firma z pseudoproduktem a jaki jest los akcji takich firm popatrzcie na przykłady chocby z naszej GPW np. FON itp. Mamienie że ma się produkt, wyjątkowy pomysł itd.
A akcji Unaico na giełdzie pewnie nie będzie nigdy wcześniej ta piramida runie.
Zal mi tych co w to weszli ale niestety taki jest koszt marzeń o szybkich pieniądzach, podobnie kończą się bardziej przejrzyste ale jeszcze mocniej reklamowane "zabawy" jak choćby na forexie.
Zrozumcie moi drodzy na spekulacji zarabia garstka zawodowców a nie amatorzy, ostrzegam Was jako ktoś kto nie jeden raz o tym przekonał się na własnej skórze i jako ten który łupił i jako ten który dostawał łupnia :)
Pozdrawiam