Pytanie.
Do jakiego poziomu może spadać???
2,00 zł z małymi chwilowymi skokami w dół wydaje się uzasadnione bez uwzględnienia kontroli US.
Jeśli będzie info o karach, to wydaje się, że granicą może być 1,80 zł, a przy karach dużych 1,50 zł.
Stąd pytanie, czy uważa Pan, że może spaść niżej niż 1,50 zł?
Oczywiście więcej będzie wiadomo po podaniu wysokości dywidendy za 2016 i sposobu je finansowania.
Niemniej jeszcze pół roku.