abc ma najlepszy system transakcyjny w branży, jeśli macie ochotę wiedzieć więcej to w skrócie działa to tak :
- część asortymentu jak np intel microsoft jest przeliczana cały czas przez kurs USD/PLN i jak dolar idzie w górę to wszystko z tego asortymentu drożeje
- część pozycji to samo tylko w EUR i dokładnie tak jak wyżej
- część dosyć spora nie jest przeliczana na EUR/USD tylko kupowana za złotówki i ma ceny sztywne bez względu na kursy walut no chyba że zadecydują PM'mowie od danych brandów.
Natomiast jasne jest to że znacznie słabiej się towar sprzedaje przy wysokich kursach i to z pewnością jakiś negatywny wpływ na handel będzie miało.