niedawno przedlądałem raport AB i nie mogłem uwieżyć, przecież to jakaś przepaść się zrobiła w stosunku do reszty konkurencji... VAT w Action a w ABC ucieczka ludzi z firmy. Ciekawe jak jeszcze z VATem w ABC, tan systemów nie mają to pewnie gdzieś w Excelu zapisywali transakcje z telefonami ;-)
btw.
Dolar i Euro bardzo drogie, ABC kupuje w tych walutach a większość sprzedaje w "tych gorszych walutach" typu złotówka, forint i lej. Jak by nie było przy drożejącym Dolarze i Euro i osłabianiu się walut z rynków wschodzących dokłada do interesu, bo marży to chyba nie podnosi? ;-)