staram się być optymistą inaczej bym nie zajmował pozycji długiej na papierach nigdy. Giełdzie naszej zawsze coś szkodzi, Trump szkodzi, silny dolar szkodzi, brexit szkodzi, OFE szkodzi... zanieczyszczone powietrze pewnie też szkodzi. Prawda jest taka że jest płytko i to mocno szkodzi, mało kto teraz ma rachunek maklerski i działa coś w miarę na bieżąco. Wracając jednak do daty i rynku IT to jednak AB sobie bardzo dobrze radzi czyli że się da tylko trzeba mieć sztywny kręgosłup.