Robercie ile jesteś na papierze że piszesz o nas trole? Wypraszam sobie.
Jedynym trolem w tym wątku to jest pacynka zarządu czyli MDG, a cegzol to inwestor dłużej odemnie czyli 2022r.
I tu nie chodzi o kilka % a o wiarygodność.
Pomyśl x2 zanim coś opublikujesz bo wszystko jest w historii forum i bedzie z ciebie beka jak z mdg vel ixi.