to ze manipuluja ,papier wszystko przyjmie...nie ponosza zadnych konsekfencji...oni dobrze wiedza ze spolka wychodzi z dolka .jest coraz lepiej..gdyby bylo inaczej to nie warowali by tu calymi dniami jak pies przy budzie...ja ich nawet bardzo pieknie pozdrawiam.. milego i spokojnego dzionka.ajej