Z jednej strony chciałoby się rzec "po co dyskutować z trollami, tylko karmi się ich atencję" ale z drugiej chyba jednak trzeba, bo jak widać półprawdy i zwykłe manipulacje wychodzą z nich tak prosto jak wdech i wydech.
A nawet jak złapiesz ich na tym za rękę to będą krzyczeć, że nie ich ręka.
Dla tych marnych kilku procent niżej na kursie zrobią wszystko