Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Rząd chce powołać państwowego operatora

Zgłoś do moderatora
Głównym beneficjentem spółki, jest ARP, państwowa instytucja, która jako pierwsza w imieniu Państwa, powinna wyjść z ofertą lub wskazać inwestora strategicznego, nie wiem jaka forma tego powinna być czy nowa seria akcji, czy obligacje? Mam nadzieję, że gdyby tak się stało, ARP potraktuje poważnie właścicieli Hawe SA. Tutaj, oprócz PAH który posiada wspólnie ponad 5%, reszta ponad 102 mln akcji należy do nas drobnych, niezależnie od Paluchowskiego i zarządu, którzy od wielu lat, według mnie, funkcjonują tam nielegalnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.