Dnia 2026-06-25 o godz. 12:33 ~Woyd napisał(a):
> ja tam podzielam zdanie pyaka, a zapisalem sie mozna powiedziec z przymusu, bodz w tej sytuacji zdrowego rozsadku, bo jak y jej nie bylo to w zadnym wypadku bym nie zwiekszal juz swojego pakietu akcji energa
Podobnie Ja zrobiłem ,tylko na część się zapisałem ,córka też się zapisała i nawet na dodatkowe ,PO haniebnym zbiciu kursu z 21,9 zł nie zamierzałem już dokupywać akcji .tylko na na każdej jednej akcji, 5 zł oskubali nas . Ciekawe czemu Cham pion nie podaje stanu posiadania akcji .