Fąfara powiedział wyrażnie cena emisji jest ustalona tak,by była w /atrakcyjnej biznesowo cenie/ dlatego ponad 1000 akcjonariuszy (ok.połowa wszystkich mniejszościowych)zapisała się na nowe akcje ponieważ nie wyobrażają sobie,że pan prezes mógł mijac się z prawdą.dlatego należy jak najszybciej nowe akcje dopuścić do obrotu by plan Wielkiej Energa mógł być realizowany a współakcjonariusze byli dumni z posiadania akcji,póki co,niestety nie wygląda to najlepiej