Dnia 2026-06-24 o godz. 11:38 ~IP napisał(a):
>
> Po 6 latach, dochodzenia praw, nie wierzę już, w wolne, bezstronne Sądy.
> Ale jak ~darek, założy koszulkę z napisem konstytucja i zacząłby "rumakować lub pajacować" przed KRS?
> Kto wie..., kto wie...?
sprowadzą Was(niestety) na ziemię tak szybko,jak SA,odblokował emisję,ale dorosły jesteś,wiesz co robisz