Dnia 2026-06-25 o godz. 11:48 ~darek napisał(a):
> haniebna,to jest bezmyślna,wysoce szkodliwa nagonka/już wszystko stracone,wykupia was za minima/to jest haniebne
> ptaszku,ponad 1000 osób nie podziela twego zdania skoro zapisali sie na akcje,ty niby też sie zapisałeś,więc się zdecyduj,masz własne zdanie,czy tepej propagandzie ulegasz?
Tu nikt nie pisze, że wszystko stracone....,
po prostu - świadomi drobni akcjonariusze Energa S.A., nie chcą być w taki sposób traktowani jak do tej pory i słuchać:,
- że Zarząd czuje się niekomfortowo itd. ...
Żenada!