haniebna,to jest bezmyślna,wysoce szkodliwa nagonka/już wszystko stracone,wykupia was za minima/to jest haniebne
ptaszku,ponad 1000 osób nie podziela twego zdania skoro zapisali sie na akcje,ty niby też sie zapisałeś,więc się zdecyduj,masz własne zdanie,czy tepej propagandzie ulegasz?