Ty to jednak masz zryte. Masz więcej informacji niż my ? Ja oceniam spółkę na podstawie komunikatów i nie naganiam na spadki tylko merytorycznie punktuje spolke od 2 lat. Pójdzie info to pójdzie. Zmieni się stan rzeczy. Póki co jedyny naganiacz to Ty. Od kilku miesięcy o umowie piszesz a jak w końcu będzie to będzie triumfalne "A NIE MOWILEM"? :) napisz lepiej skąd masz wiedzę której nie ma 99% inwestorów bo to ciekawe