Ja też kogo chcesz czegoś nauczyć, gdzie byłeś jak miałem cdprojekt(dawniej jeszcze optimus) po 1zl a dzis 260zl termo będzie po min. 10zl najpozniej za kilka lat, ucz się mało się nauczyłeś przez tyle lat :D po co piszesz tu nie podoba się spółka to idź na inne powtarzam, nawet nie chce byś miał i zarobił na termo, bo wypisujesz głupoty naganiajndalej może jeszcze dokupić się znow taniej dzięki Tobie jak dawniej dzięki wpisów src i innym po 26 a nawet 16gr odbierałem a Ty stój dalej z boku i obserwuj tylko jak inni zarabiają :D