czesto spolki rosna ok 400-500% w 4-5sesji po super infach, umowach jakbys nie wiedzial zwlaszcza spekulacyjne jak Termo w tej chwili i o malej kapitalizacji to nie problem wtedy, chyba krotko na gieldzie jestes :D co Cie bede uczyl masz akcje sprzedaj nie masz to nie kupuj, nie kazdy musi zarobic tu, wpierw sie doedukuj, przezyj sam takie wzrosty w krotkim czasie na wlasnej skorze/rachunku, a pozniej sie dopiero wypowiadaj. Nie trace wiecej czasu na pisanie z wami juz, milego brania po 2zeta ode mnie juz niedlugo po umowie ;) udanych zakupow hihi :D