Pewnie nawet nie wiesz ze od października utworzył się nam trend wzrostowy na spolce, czego się nauczyłeś przez tyle lat na giełdzie nie wnikam udanych zakupów wyżej lub ukazania dalej że się nie kupiło jak była okazja jak zobaczysz tu kiedyś kilka zł za 1akcje czego wszystkim zycze:)