Haribo żelek na posterunku. Stróż dobrego imienia spółki xd zawiasy tu były, sypanie głównego akcjonariusza Kosińskiego, teraz sypanie gnv, dodruk dla wybranych za 10gr a czego tu od 2 lat brakuje? Zysków:) i przyzwoitej dzialanosci operacyjnej. Haribo amator takich spółek? Szok