Masz mnóstwo zajęć.
Oczywiście, że masz, na forum MBF.
Co do kultury, to mam jej aż za wiele nie reagując na twój codzienny zasyp bełkotu plującego na Spółkę, której akcje posiadam i to nie mało.
A jak kiedyś już tobie, w pełnej kulturze wyjaśniłem, a ty nie zrozumiałeś co mnie nie dziwi, i powtórzę się.
Plując na Spółkę, której akcje posiadam, plujesz na mnie. Nie będę pisał, że deszcz pada i mogę w stosunku 1:100 ( 100 to twój bełkot) coś umieścić w ramach swojej reakcji, adekwatnej do twojego jadu skierowanego do MBF, czyli do mnie jako akcjonariusza.
I nie równaj do siebie. W przeciwieństwie do ciebie nie wykorzystuję moderatora.