gościu ty musisz mieć mega nudne życie, żeby przesiadywać non stop na forum spółki, której akcji nie posiadasz w ramach jak to określasz ostrzegania. Zasypujesz to forum coraz to nowym bełkotem, z którego szerzy się jad.
Teraz z nudów wracasz do niedawnych wysokich obrotów. Wiesz nie zamierzam takiemu czemuś jak ty, co jest dla mnie nikim tłumaczyć się.
Lecz się na nogi, bo na głowę już dawno, dawno za późno.