Mam mnóstwo zajęć i nie siedzę tu non stop...według Ciebie jad wielu wie i dowie się że to prawda...trochę kultury nie nazywa się ludzi nikim czymś choćby nie wiem co...trochę kultury...może zapisz się do Project Gentelman jak takowy zrobią...I nie naganiaj ludzi bo wszystko wraca...szkoda że znowu nakarmili bezwartościowym towarem...proszę nie zgłaszać do moderatora powyższego wpisu niech inni wiedzą jaki poziom jest osoby powyżej