Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,80 zł , zmiana od tamtej pory: 7,80%
a wg mnie możliwe że PSC kupi , ale raczej nie po cenie która jest obecnie na stole , Jest ona nie do zaakceptowania dla większości akcjonariuszy
Swoją drogą chodzi mi po głowie pytanie ; KTO stoi za PSC ; Czy robią to dla siebie czy też ktoś za nimi stoi ??
pozdrawiam wytrwałych
ps
dziś chyba ostatnie akcje sprzedaje Franklin
kto kupuje ??

  • PSC Autor: ~kkkk
  • Re: PSC Autor: ~Jj
  • Re: PSC Autor: ~Pysiek
  • Re: PSC Autor: ~PapaRapa
  • Re: PSC Autor: ~Leszcz
  • Re: PSC Autor: ~PECET
  • Re: PSC Autor: ~bankrut

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.