Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -51,34%

Re: PRZESTROGA DLA POTOMNYCH !

Zgłoś do moderatora
Ale aby pudel mógł być sprytny to musi znaleźć ułomnego i nierozgarniętego łosia jakiegoś który to z uśmiechem łyknie... nie tylko akcje pudla, ale i każdy ćwierć inteligentny tekst który do nich kieruje... Ot, i tak pudel zarobił w kilka chwil dobrych kilka milionów. Już nie pamiętam czy nie kilkanaście milionów przypadkiem. Z tego co pamiętam to akcjonariat właściwie był tym zachwycony... i prosił o więcej... może pudel im jeszcze dosypie skoro tak...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -1,69% 0,29 2022-08-18 16:27:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.