Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -50,42%

Re: PRZESTROGA DLA POTOMNYCH !

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-17 o godz. 19:23 ~Stew napisał(a):
> Akcjonariusze mają krótką pamięć i lubią jak pudel się zes... rywa im akcjami a potem sobie tradycyjnie dodrukowuje by móc znowu się porządnie im zes... rać ku ich uciesze... bo niby po co pudlowi akcje? Najlepiej sprzedać łosiowi naiwnemu...

Czyli mówiąc skrótem : Kierul ma maszynkę do kasy i lubi jej używać.Żona jest pewnie dumna z niego że taki sprytny...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 0,00% 0,30 2022-08-12 16:32:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.