Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,53 zł , zmiana od tamtej pory: -45,18%

Re: No to czytać nie potrafisz :)

Zgłoś do moderatora
Uwaga! UP!!! niemrawe trolle wzrostowe kapciowe pudla desperacko naganiają by ubrać niemotę łosia na lata w pudlową wydmuchę... posługują się dodatkowo tanim naganianiem bez merytorycznego uzasadnienia swoich pirdół... ja nie mam do nich już słów i za każdym razem muszę ich gasić i dawać im lekcję!

Otóż, dodatkowo, z łatwością można przewidzieć że kurs, wg moich kalkulacji, to max. 12 groszy przy prawie 100 mln papieru toaletowego... i proszę czytać autora tego postu ... oraz innych merytorycznych. Natomiast reszta to trolle by ubrać naiwnych...

Pytanie do ksysia mam. Czy berbelucha co popija to mu smakuje? Jakaś taka w kolorze żółtym...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -1,69% 0,29 2022-08-18 16:27:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.