Kozaczek- tak samo sie wkurzam że to nie rośnie- kupiłem ponad rok temu po 5,45 i ani drgnęło- choć wyniki bardzo dobre,kolejne przejęcia i inwestycje. Poczekam jeszcze rok i wychodzę z giełdy bo to syf i bagno. Zarabiają tylko ci co mają dojścia do informacji poufnych.Już lepiej umieścić swoje oszczędności na lokacie.Mały ale zawsze pewny zysk.Pozdrawiam