Perspektywa 2-3 lat to tak jak z docierającym się młodym małżeństwem - iskry lecą a czasami jest zarzewie pożaru.Dla mnie to normalka.
Prezes, OFE ING nie dadzą zrobić sobie krzywdy.Wiedzą ile warta jest firma i na co jest popyt.Tymi priorytetami będą kierować się w interesach i przy ewentalnym zakupie Befago.
New_Balance.Wiesz w czym rzecz mówiąc o 9 zeta.Od siebie dodam tylko tyle ,żebyś przesunął tą kreskę do dołków z przełomu lutego i marca 2009.Zmierzam do tego,że jeżeli nie bedzie jakiś spektakularnych wzrostów po przejęciu Befago to trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać do sierpnia 2011.
pozdr.