Zgadzam sie , ze protektor to spolka niedowartosciowana i obecna cena akcji jest duzo nizsza w stosunku do rzeczywistej wartosci , wyceny i persektywy rozwoju firmy . Niemiej jednak nie przeklada sie to jak na razie na zainteresowanie nowych inwestorow , a obecni w wiekszosci sa juz zniecierpliwieni i przy nawet malym wzroscie ceny sprzedaja tłumiac wzrosty juz na samym poczatku , a to zniechęca potencjalnych kupców . Tak wiec po czesci jest to tez zasluga słabego elektoratu . Duzi kieruja soe swoja strategią i chyba na razie nie bardzo zainteresowani są wiekszym wzrostem . Co do ING to jest typowym inwestorem finansowym bez wpływu na dzialalność firmy ( nie posiada nawet swojego przedstawiciela w RN ) .