Dnia 2017-02-16 o godz. 15:00 ~qaz napisał(a):
> http://sensoft.softblue.pl/pl/
Fajnie... tylko nawet nie znamy ceny tych czujników. Problem w tym, że na rynku znajdują się czujniki jednorazowe. Kosztują grosze. Poza tym czujniki temperatury znajdują się w samej naczepie chłodni (nie mylić z izotermą). Na pewno produkt ciekawy, bo jeśli klient myśli poważnie o swoim towarze to karze coś takiego w towarze zainstalować. Firma transportowa raczej nie powinna być tym zainteresowana bo wszelkie odstępstwa od temperatury kosztowały by ją zapłatą za towar a nikt tego nie lubi.
Nie wiem jak ale jedynie odbiorca końcowy może wymusić stosowanie tych czujników. Agregat i czujniki w chłodni można fałszować jeśli kierowca się na tym zna... Ciekawe ilu się tym zainteresowało, bo efektów raczej nie widać. Dzięki qaz za link... chyba niedawno go umieścili bo jakoś mi umknął.