Dnia 2017-02-16 o godz. 12:50 ~Nowy napisał(a):
> Na sensoftach się nie znam.Zreszta te 6mln dol to była granica wyłączności.A czy coś sprzedali? Może sprzedali za 1.5mln zł , czysto teoretycznie oczywiście.
A może nic nie sprzedali bo na ich stronie nawet nie ma informacji o tym produkcie... ;)