nie będzie żadnych dronów ,kto im to kupi ?? miasta zamiast wydawać tysiące złotych na drony wolą zainwestować w wymiane pieców ! tak było na przykład w krakowie gdzie ktoś chciał kupić drona do badania zanieczyszczeń powietrza ale projekt przepadł !! zresztą zanim te drony wyjdą to już wszendzie będzie zakaz palenia węglem !! softblue jest spółką kompletnie niewiarygodną , gdzie sprzedaż sensofta na mln dolarów , gdzie sprzedaż oprogramowania za 4 mln zł ??? puścili takie info w tamtym roku w celu upłynnienia nowej emisji akcji !!!!!!!!!!!! ta spółka to wielka ściema !!!!!