To kupuj i będziesz mógł napisać na forum bankiera, że przekroczyłeś 5%. Ebola, developerka i jak pierdyliony za rogiem.
Ja wolę spółki z dobrym zarządem, na które nie trzeba naganiać i płacące dywidendę. na przykład takie jak:
https://stooq.pl/q/?s=xtb&c=5y&t=l&a=lg&b=0
https://www.bankier.pl/forum/temat_nowy-alfabet-xtb-co-dziala-co-zaraz-wjedzie-a-czym-bije-zachod,74917873.html