Przecież właśnie w chodzą w etap że 15mln jest kwartalnie zysku oraz dzięki tym inwestycjom będą jedna z najbardziej efektywnych kosztowo firm produkujących rękawiczki
Po dodaniu deweloperki będzie całkiem przyzwoicie, już jest, jednak rynek nie nadąża