Nie wyzywam cię od trolli a mógłbym. Gdzie byłeś jak long pisał setki postów i co chwilę zakładał nowe wątki. On nie był trollem ponieważ pisał o 100zł/akcja do końca czerwca 2026 roku i 400zł/akcja do końca 2026 roku. To ci pasowało. Pytanie tylko dlaczego?
Ja napisałem, że chcę kupić za 63.50zł . Ale to już nie pasuje. Masz tak dużo akcji to dlaczego musisz się tym chwalić na forum bankiera?
A poza tym nie musiałeś kupować jak wszyscy sprzedawali.