Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,24 zł , zmiana od tamtej pory: 6,66%

Re: PPK a kurs

Zgłoś do moderatora
Uprawnionych do tego, żeby zostać członkiem PPK jest 11,5 mln Polaków (z grubsza to ci zatrudnieni na etacie). Kiedy PiS PPK wymyślił w 2018 r., zakładał, że 75 proc. wszystkich uprawnionych pracowników będzie z PPK korzystać. Minęły od tamtej pory cztery lata, właściwie to trzy od samego startu programu, a poziom partycypacji jest zaledwie na poziomie 34,3 proc. / marnie a powinno być odwrotnie..... to pracodawcy zniechęcają i robią zły pijar !!!!!!! a my jak stado baranów.......:((((

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 2,01% 36,52 2023-03-21 17:00:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.