Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,78 zł , zmiana od tamtej pory: 2,65%

Re: Wyniki za 3 kwartał

Zgłoś do moderatora
Nie będzie kolejny raz dobrze oszacowałem wynik, oglądałeś ebitda jak spadła czy na takie rzeczy nie zwracasz uwagi to pomysł jaki będzie miał wpływ ograniczony tge. Bardzo duży przyrost przychodów finansowych co podejrzewam będzie zjawiskiem o charakterze jednorazowym.Jak wypłaca 1,9 to będzie dobrze :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 0,00% 35,70 2023-03-29 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.