Zawiść ? ratujcie kapitał, przestańcie być zaślepieni ! Kto rano mnie posłuchał już ma więcej kasy w portfelu niż miałby teraz. Jutro będzie jeszcze niżej, oczywiście jeśli nie będzie interwencji GPW. Nie wiem kto ryzykuje teraz kupując akcje którym grozi zawieszenie w każdej minucie