W części zgodzę się z Tobą że wpadek zaliczyli kilka , czy celowo? Nie wiem ale dopóki są akcjonariusze 4,99 to ja swoje przemyślenia mam. Niemniej jednak przyszłość widzę trochę bardziej optymistycznie niż Ty. Wg mnie w perspektywie 6mcy bez dodatkowej emisji się nie obejdzie tyle tylko że po ostatniej pozostaje zamknięta emisja dla wybranych. A kurs i tak pójdzie swoim torem i niekoniecznie w dół.