Dnia 2018-02-14 o godz. 21:54 ~Green napisał(a):
> Dlaczego uważasz że wyniki są złe ? Czego się spodziewałeś 10MPLN zysku na starcie. Średni okres wyjścia na plus przy startupie to 2-3 lata, a tu mamy utrzymany zysk. Widzę że liczysz że trochę spadnie, cwaniaczek.
Uważam że wyniki są bardzo złe a nie złe. Strata się powiększyła w 4q i to będzie narastać z miesiąca na miesiąc. Dla tak małej spółki 160 tyś zł straty kwartalnie to być albo nie być. Nie udało się uplasować emisji i te kilkaset kilo zł które zebrali już tracą. Brak pieniędzy z emisji plus brak zysków mówi wprost że nie uda im się zrealizować pomysłu jakim było uruchomienie giełdy eracoina, nie będzie żadnego marketplace, nie będzie rozwoju bo nie ma go z czego sfinansować. Ratujcie kapitał póki czas, póki jeszcze da się wyrwać tu 3 zł za ackję. To dobra cena do wyjścia.