Jeszcze 2 kwartały z takimi wynikami i skończy się kasa z emisji a potem kurs na groszówki, no chyba że wcześniej. Pomysł może mieli dobry, ale nie sprzedali go dobrze. Słaby PR, żenujące pomysły na emisję akcji I ogólnie dziecinada. Emisję akcji potrafią zrobić Karkosik, Moska i inni guru finansowi, można było ich zaprosić, pogadać, podejrzewam że chętnie by darmowo doradzili. Każdy doświadczony gracz wie jak tu powinna wyglądać emisja akcji. Wybrali najgorszy wariant, który podejrzewam że mógł się udać tylko na wyśmienitej spółce. Na początkującym startupie próbowali sprzedać nowe akcje powyżej wartości księgowej, to żart czy celowy strzał w stopę bo już nie wiem ?! Jak widać nikogo mądrego nie udało się nabrać. Doradcę powinni podać do sądu. Uważasz że jakim cudem osiągną teraz tutaj zysk, z czego ? Wyjaśnij proszę !