Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pozdrowienia dla Glapcia!

Zgłoś do moderatora
Hehe - za co wstyd? Jest wiadomość medialna, stawiennictwo RPO - ja nie jestem Panem Bogiem, żeby rozróżniać kłamstwa medialne od prawdy - natomiast wychodzę z założenia ( jeśli nie ma np. oficjalnego stanowisko RPO zaprzeczającemu tej wiadomości o 4-letniej Eleen ), że wiadomość jest prawdziwa.
W temacie Idea Bank to co piszę to są głównie fakty ale czasami pod wpływem emocji może również niepotrzebne subiektywne opinie - jak związek pomiędzy nacjonalizacją Idea Bank oraz rolą w tym procesie Prezesa NBP - jaka ta rola była możemy się domyślać jedynie z taśm., natomiast nawet jego sposób komunikacji z rynkiem ( kiedy w 2020 mówił, że sektor bankowy jest silny, jedynie 2 banki są zagrożone - wskazywał już na nierówne traktowanie podmiotów gospodarczych - takich rzeczy nie powinien w moim przekonaniu mówić, bardziej się mógł skoncentrować na inflacji wtedy niż swoich osądach ). Jeśli opozycja dojdzie do władzy - może się uda wyjaśnić do końca rolę poszczególnych urzędników państwowych w przejęciu banku, zobaczymy - trzeba być dobrej myśli i wierzyć w sprawiedliwość i uczciwość ludzką ( jak pokazał w wypadku Szydło jeden oficer BOR prawda może wyjść i po latach ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.