Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pozdrowienia dla Glapcia!

Zgłoś do moderatora
I gwoli uczciwości - trzeba jeszcze dodać dwa słowa odnośnie słów Glapcia - on twierdzi, że Polska i to co w tej chwili dzieje to jest cud gospodarczy....
W wieku produkcyjnym ponad 40 procent Polaków jest nieaktywnych ( gospodynie domowe, emerytowani żołnierze i policjanci, renciści itd. ) - inwestycje spadają od czasu dojścia PIS do władzy, teraz też będzie spadać konsumpcja, która do tej pory nakręcała popyt wewnętrzny...
Tak zakłamanych członków rządu jak tych obecnych ja jeszcze nie poznałem - ale cóż, kłamstwo rodzi kłamstwo a rodzina Szatana chętnie przyjmuje nowych członków!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.