Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pozdrowienia dla Glapcia!

Zgłoś do moderatora
I moje zdanie jest takie - nie miałbym pretensji do byłego szefa KNF ale do NASZEGO UKOCHANEGO GLAPCIA!
Jeśli nawet były szef KNF sam zaproponował łapówkę ( bez żadnych powiązań ) to Glapcio go tam powołał - natomiast z nagrań doskonale widać kto tym zarządzał!
To jest wielka i olbrzymia kompromitacja ale posłuszne i leżące u stóp PIS CBA ma związane ręce - niestety.
Może - w co wierzę - jako, że bardzo lubię Tuwima, Broniewskiego i Mickiewicza - nadejdzie jeszcze czas prawdziwych i uczciwych polskich urzędników!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.